Ankara Evden Eve ağırlık çalışan firmamız çevre ilçelere ve yurt içi herhangi bir bölgeye evden eve nakliyat veya ofis – şirket nakliyatları yapmaktadır. Taşınma sırasında eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için son yıllarda sıklıkla kullandığımız asansörlü nakliyat hizmetinden bahsetmek istiyoruz.

Asansörlü evden eve taşıma sırasında doğabilecek kırılma, çizilme veya bina içerisinin zarar görmesi gibi sorunların ortadan kalkmasında en önemli taşınma yöntemi olarak asansörlü nakliyatı öneriyoruz.

Sitemizde bulunan galeri bölümünden asansörlü taşımanın nasıl yapıldığını görmek için resimlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Asansörlü taşımanın ne kadar kolay ve hızlı yapıldığı konunda bilgi sahibi olabilirisiniz.

Asansörlü taşımacılıkta bina dışına aracımızın yanaşması ve asansör sisteminin kurulması taşınma için bina dışında yerin müsait olması bizim için yeterlidir.

Asansörlü sistem kurulduktan sonra hızlı bir şekilde taşınma işlemi başlanacaktır.  Resimlerden de gördüğünüz gibi elemanlarımız taşınma sırasında özellikle dolapların kapaklarını marangoz ustamız tarafından sökülmesi ve onların ambalajlara sarılması sağlanacaktır.

Daha sonra asansör düzeneğiyle araçlarımıza güvenli bir şekilde indirilecektir. Bu şekilde hem hızlı bir şekilde taşınmış hem de eşyalar herhangi bir zarar görmemiş olacaktır.

Nakliyat hizmetlerinde eşya taşıyan elemanların deneyim sahibi olması çok önemlidir. Eşyalar nasıl ambalajlanacak, eşyalar nasıl taşınacak yada araç içersine nasıl yerleştirileceği gibi konular dikkat çekmek istiyoruz.

Ankara Evden Eve Taşımacılık olarak elemanlarımızla uzun yıllardır çalışmaktayız. Eşyaların nasıl sarılacağı hangi tip kutulara konulacağı konusunda çok tecrübelidirler. Resim galerimizden de göreceğiniz gibi büyük bir titizlilikle eşyalar özel olarak hazırlanmış kutulara konulacak.

Eşyaların demontajı marangoz ustamız tarafından gerçekleştirilecektir. Yeni taşındığınız yerde dolapların kurulması ve beyaz eşyaların yerlerine taşınıp monte edilmesi elemanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Sizlerin sadece yapması gereken şey hangi  eşyanın nereye konulması konusunda yer göstermenizdir.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE NAKLİYAT TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ VERMİŞ OLDUĞUMUZ DİĞER İLLER

Abidinpaşa Akdere Altındağ Aydınlıkevler Ayrancı Bahçelievler Balgat
Batıkent Beysukent Bilkent Birlik Cebeci Çankaya Çayyolu
Çukurambar Demetevler Dikmen Elvankent Emek Eryaman Esat
Etimesgut Etlik Fatih Gaziosmanpaşa Gimat Hasköy İlker
Keçiören Kırkkonaklar Kızılay Konutkent Kurtuluş Lalegül Mamak
Oran Ostim Öveçler Pursaklar Şaşmaz Seyranbağları Sincan
Ümitköy Yenikent Yenimahalle Yıldız Polatlı Bakanlık Beşevler
Ulus Maltepe Altınpark Sögütözü Kale Keklikpınarı Sinanlı
Sıhhiye Çanıllı Ayaş İvedik Mebusevleri Kavaklıdere Karacaören
Hacıbayram Tandoğan Bayındır Bağcılar Atıfbey Kızılca Misket
Hüseyingazi Demirlibahçe Gülveren Lalahan Merkezköy Ahlatlıbel 100. Yıl
Elmadağ Plevne Mevlana Ulubatlı Sorgun Güdül SitelerSiz değerli müşterilerimize Ankara Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız Ankara Nakliyat olarak yılların deneyimi, tecrübeli ve güler yüzlü müşteri anlayışı ile işinin ehli çalışma arkadaşlarımız ile düzenli çalışma anlayışımız,
Kendimize ve müşterilerimize olan saygımız'dan kaynaklanan müşteri memnuniyeti sayesin'de Ev Taşımacılığı sektöründe ilk tercih edilen firma olmayı başardık.
SiteMAP | Robots | Humans
gebze evden eve nakliyatistanbul evden eve nakliyat